Вхід | Реєстрація | Користувачі 
  Про нас    Послуги    Галерея    Замовити    Контакти    E-mail 
Навігація: ГВС Портал Про нас
Поліграфія
Сувеніри
Книги
Персоналії

Про нас

Дійсно про нас

«Галицька видавнича спілка» працює на поліграфічному ринку України вже десять років. За цей час у нас народилося 9 дітей. Ми їздили в Карпати – 38 раз, на море – 9 раз, в Угорщину – один раз, а в Париж не хотіли принципово. Випили 253 кг кави і 18200 л фільтрованої води. Вийшли в Інтернет. Катали на дирижаблі. Зіпсували 240 тонн паперу, 97 картріджів, два жорстких диски. Попри це нам вдалося не зіпсувати стосунки, репутацію, набути кваліфікацію та досвід. Усе це дає нам вагомі підстави вважати, що ми знаємо про поліграфію та рекламу достатньо багато, щоб запропонувати Вам оптимальні дизайнерські рішення для якісної друкованої продукції та Інтернету.

Ми завжди радо допоможемо Вам, якщо Ви завітаєте до нас у Львові на вул. Тугана-Барановського, 24, а в будь-якому іншому місті на наш сайт http://gvs.com.ua або зателефонуєте (0322) 76-37-99, 76-37-62, 76-48-53.

На читання цього тексту Ви були змушені витратити в середньому 2 хвилини, тож сподіваємося, що цей сайт буде для Вас достатньою компенсацією змарнованого часу. Дякуємо за увагу.

   © 2002-2003 Галицька Видавнича Спілка Design and development by Wald    Powered by Zope, CMF, ZPT